Kontakt oss

Har du et prosjekt du trenger vår hjelp med? Vi tilbyr rådgivning innen VVS- og klimateknikk i både privat og offentlig sektor. Kontakt oss gjerne for en hyggelig prat og et uforpliktende tilbud.

Hovedkontor Lysaker

Ketil Jørgensen

Ketil Bredal-Jørgensen

Dagfinn Jørgensen

Dagfinn Jørgensen

Portrettbilde av Renato

Renato Kristensen

Ingeniør RIV/Prosjektleder

+47 452 02 400
renato@dhj.as

Dhivahar Vigneswaran

Dhivahar Vigneswaran

Siv. Ing./Prosjektleder     

+47 991 21 066
dhivahar@dhj.as

Christine Myhre

Christine Myhre

 

Prosjektingeniør RIV

+47 452 97 778
christine@dhj.as

Portrettbilde av Mohammed Abdirazak

Mohamed Abdirazak

 

Siv. Ing. Energi og miljø

+47 912 54 140
mohamed@dhj.as

Blad i sollys

Marianne Bredal-Jørgensen

Prosjekteringsavdeling Kraków 

Portrettbilde av Piotrowicz Marek

Marek Piotrowicz

Portrettbilde av Burkowicz Danuta

Danuta Burkowicz

Senior sanitæringeniør

danuta.burkowicz@dhj.as

Portrettbilde av Gatlik Marek

Marek Gatlik

Senior sanitæringeniør og BIM

marek.gatlik@dhj.as

Portrettbilde av Grabowski Jacek

Jacek Grabowski

Disiplinleder varmeanlegg

jacek.grabowski@dhj.as

Portrettbilde av Koterba Paweł

Paweł Koterba

Disiplinleder sprinkler

pawel.koterba@dhj.as

Portrettbilde av Kruk Karolina

Karolina Kruk

Junior VVS ingeniør

karolina.kruk@dhj.as

Portrettbilde av Muskus Mateusz

Mateusz Muskus

Senior VVS ingeniør

mateusz.muskus@dhj.as

Portrettbilde av Norbert Adamiec

Norbert Adamiec

Senior sanitær og sprinkler ingeniør

norbert.adamiec@dhj.as

Portrettbilde av Rębisz Anastazja

Anastazja Rębisz

Junior VVS ingeniør

anastazja.rebisz@dhj.as

Portrettbilde av Ziaja Michał

Michał Ziaja

Sanitær ingeniør

michal.ziaja@dhj.as

Blad i sollys

Paweł Mazur

Senior VVS ingeniør

pawel.mazur@dhj.as